נמצאו 0 צימרים באיזור שלך!
צימרים בים המלח
ים המלח
האירוח בחדרים לפי שעה בים המלח מתאים לכל מי שמתחפש מקום להירגע בו וליהנות מאינטימיות ורומנטיקה ללא שום הפרעות...

לעיתים ישנם גם נהגי משאיות ואנשי מקצוע נוספים שצריכים לרדת לאזור הערבה או לאילת, לפרוק סחורות והנסיעה חזרה קשה ומייאשת... לכן האירוח בחדרים לפי שעה בים המלח יכול להוות פתרון אדיר !!! תיהנו מכמה שעות של שקט, תרגעו ותחזרו לכבישים כשאתם מלאי אנרגיה וערניים !!!

אז אם מיציתם את כל הבתי מלון העמוסים ובא לכם לנפוש במקום פרטי, בלי לקחת משכנתא - האירוח בחדר לפי שעה בים המלח מתאים בשבילכם !!!

הכינו מזוודה קטנה, כזאת שתכיל רק מה שאתם באמת צריכים ובואו להתארח בים המלח הקסום...

חדרים מעוצבים בכל טוב, נופים עוצרי נשימה, שקט ושלווה, אווירה נהדרת וכל זה במחיר מינימלי !!!
ים המלח
השכרת חדרים לפי שעה בים במלח

באזור הנמוך ביותר של ארץ ישראל, על הכביש המוביל לאילת נמצא ים המלח הקסום, אגם מלח בלי מוצא לים העובר בין גבול ישראל וירדן, בקרבת ים המלח ישנו פס רחב של מלונות יוקרה, צימרים מפנקים, חדרי אירוח מרשימים וגם חדרים לפי שעה הממתינים לכם...

אם תרצו להגיע לאזור ים המלח רק לכמה שעות בודדות או שיצא ואתם באזור ים המלח ויש לכם רק כמה שעות פנויות - בואו להשכיר לכם חדר לפי שעה בים המלח !!! חוויה מרתקת ומרגיעה !!!

החדרים לפי שעה בים המלח זה הדבר הלוהט הבא בתחום הנופש, אם תחשבו על זה היטב - תבינו שמדובר ביתרון עצום !!!
אין יותר צורך להזמין חדר ללילה בים המלח (שלרוב כרוך בהזמנת מינימום לילות), בחדרים לפי שעה בים המלח תוכלו לשריין כמה שעות בודדות בלי להוציא כסף מיותר...

זה ידוע כי בתי מלון בים המלח עמוסים במבקרים, ילדים ובתיירים, לפעמים זה מעיק לבוא לנופש בבית מלון שהבריכה מפוצצת, לכן בחדרים לפי שעה בים המלח תוכלו ליהנות רק שניכם ללא הפרעות ורעשים... תוכלו לקום בשקט בחדר משלכם, להתפנק בבריכה פרטית או בג'קוזי וכל זה קו ראשון לים המלח !!!

המחירים בחדרים לפי שעה בים המלח נמוכים בהרבה ממה שידרשו מכם בבתי המלון או בצימרים יוקרתיים, המחירים מתחילים מ-200 ש"ח בלבד לכמה שעות...טירוף לא ?!?
Positive SSL